Oferta

Poznaj naszą ofertę gastronomicznąKameralne imprezy okolicznościowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości proponujemy organizację kameralnych imprez okolicznościowych, takich jak komunie, chrzciny, jubileusze czy inne spotkania rodzinne.

Przy organizowaniu imprezy w Nowej Czarce kierujemy się głównie Twoim zadowoleniem, ponieważ to właśnie Ty i Twój pomysł na imprezę jest zawsze najważniejszy. Dokładamy wszelkich starań, by każda impreza, której organizacji się podejmiemy, była strzałem w dziesiątkę.

Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu w gastronomii, doradzimy Ci takie menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagających gości, a Tobie pozwoli na skupienie się nad przebiegiem imprezy!

Imprezy tematyczne

Zastanawiałeś się kiedyś jak spędzić miło czas? Chciałbyś pójść na fajną imprezę, która odbiega od tych - które zdążyły Ci się już znudzić? Mamy na to sposób!

Bardzo chętnie przygotujemy imprezy tematyczne, które pozwolą Tobie i Twoim gościom, na doskonałą zabawę w nietuzinkowym klimacie.

Co roku w okolicach imienin św. Patryka (17 marca) organizujemy typową irlandzką imprezę, podczas której serwujemy wyłącznie najlepsze irlandzkie piwo - Guinness'a. Impreza z okazji dnia św. Patryka - patrona barmanów, jest jednak tylko namiastką tego, co możemy przygotować dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zapraszamy do Nowej Czarki - miejsca, w którym zawsze dużo się dzieje!